Татарстан Республикасы Дәүләт экспертизасы яз һәм хезмәт бәйрәме белән котлый!

2024 елның 1 мае, чәршәмбе

Хөрмәтле хезмәттәшләр!

Сезне Яз һәм Хезмәт бәйрәме – 1 Май белән чын күңелдән котлыйм!

Яз һәм хезмәт һәр эшче кеше өчен зур әһәмияткә ия булган төшенчәләр. Без һәрвакыт яздан яхшы үзгәрешләр көтәбез, аның белән яңарту өметләрен бәйлибез. Намуслы хезмәт кешенең, гаиләнең, җәмгыятьнең уңышлы үсешенең нигезе булып тора. Безнең киләчәгебезне бары тик тырыш хезмәт белән генә булдырып була бит!

Якташларыбызның иҗади хезмәте нәтиҗәсендә Татарстан Республикасы икътисади потенциалы һәм Кеше капиталы үсеш алган регионга әверелде. Безнең гуманистик традицияләр алга таба да Татарстан Республикасын үстерергә һәм иң кыю планнарны тормышка ашырырга ярдәм итсен.

Бу бәйрәм көнендә сезгә язгы кәеф, сәламәтлек, иминлек телим! Якыннарыгызның җылысы һәм мәхәббәте сезне һәрвакыт чолгап алсын, ә сезнең хезмәтегез лаеклы бәяләнсен. Май бәйрәмнәре якыннары һәм дуслары белән очрашу шатлыгы белән тулсын һәм ел буе энергия белән тулыландырсын!

Хөрмәт белән, ТР Дәүләт экспертизасы директоры Рафар Шакиров

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: